Dragi učenici,

U utorak, 13. 2. Vijeće maturanata organizira maškare u suradnji sa srednjim školama grada Karlovca koje su željne sudjelovati. Pozivamo Vas da se zamaskirate na Vama što svojstveniji, luđi, atraktivniji i zanimljiviji način, što originalnije to bolje. Kako bi ove maškare učinili što zanimljivijma odlučili smo uvesti i odabir najbolje maske grada Karlovca kroz nagradnu igru osvajanja čak 3 poklon kupona koje Vam daruje Trend wellness i fitness centar. Kupon garantira paket bazen + saunu 1h za 2 osobe. Nagradnu igru možete pratiti na službenoj Facebook i Instagram stranici organizacije maškara grada Karlovca koje će biti gotove do petka 9. 2., a nagrada se dodjeljuje osobi koja sakupi najviše lajkova. Stoga obucite svoju masku, budite kreativni, a osoba zadužena za fotografiranje će vas pofotkati i objaviti. Svoju i ostale maske možete pratiti i lajkati na službenoj stranici događaja.

 

Predsjednik Vijeća maturanata

Martin Luketić, 4.b

Skip to content