Povodom  Valentinova u Medicinskoj školi Karlovac organizirat ćemo razmjenu poruka i pisama između učenika. S time želimo potaknuti nova prijateljstva, pomirenja, a možda i nove ljubavi. Ovaj događaj smo organizirali zato da se sjetimo, iako nam je ponekad teško u životu, da i dalje postoji ljubav.

Ljubav je kada i sam pogled na voljenu osobu izmami osmijeh. – I. Andrić

Od petka, 10.02.2017. u hodniku škole biti će postavljena kutija za Valentinovo. U tu kutiju će se moći ubaciti pisma, poruke i mišljenja za ostale učenike, nastavnike te ostale djelatnike naše škole. Na svakom pismu mora stajati ime, prezime i razred primatelja. Nakon što se pisma ubace u kutiju neće se moći naknadno izvaditi. Stoga dobro razmislite što pišete. Pisma ne bi trebala sadržavati vulgaran, uvredljiv, prost te omalovažavajući sadržaj. Na pisma se možete, ali i ne morate potpisati. Kutija će se nalaziti na hodniku do srijede, 15.02. do 11 sati, a nakon toga će se pisma podijeliti po razredima, te će svatko dobiti pismo naslovljeno na njega. Molimo sve učenike da čuvaju kutiju od oštećenja. Pisma ne moraju biti isključivo ljubavne tematike!

Skip to content