Maturanti svih karlovačkih i dugoreške srednje škole građanima su poklonili prvi Sajam škola U poznatom gradskom perivoju. Vijeće maturanata organiziralo je Sajam srednjih škola, po prvi puta u Karlovcu i to vrlo uspješno. Ideja je nastala kada su počele pripreme za maturijadu. Sajam je prvenstveno namijenjen osnovnoškolcima koji mogu sve što ih zanima o svojim zanimanjima iz snova direktno pitati srednjoškolce i dobiti prezentaciju njihovog školovanja ne samo riječima, već i kroz demonstriranje najrazličitijih zanimanja, nacrte, praktikume i filmove. Sajam srednjih škola prošao je odlično. Naši učenici građanima su mjerili tlak i šećer u krvi, educirali o pravilnoj prehrani i važnosti tjelovježbe, a osmašima predstavili program školovanja u našoj školi. Fizioterapeuti su također prikazali što uče u školi. Ovo je bila prilika za sve buduće učenike i njihove roditelje da se informiraju o upisu u Medicinsku školu Karlovac.

Priloženi dokumenti:

dopis_sajam_srednjih_skola_(1)

Skip to content