Na sjednici Nastavničkog vijeća održanoj 24.11.2022., učenik Antonio Gale, sudionik Erasmusa+ „Budi sretan, budi zdrav“ prezentirao je nastavnicima sve aktivnosti održane tijekom prve mobilnosti u Škofji Loki. Napredan i siguran način rada, velika posvećenost očuvanju okoliša i gospodarenju otpadom, izuzetno profesionalna i empatična komunikacija prema korisnicima i interpersonalna komunikacija, izvrsno korištenje resursa su neke od značajki koje je Antonio opisao. Nastavnike je informirao i o izletima, radionicama, predavanjima, kulturološkim obilascima provedenim u slobodno vrijeme. Učenik je u ime čitave grupe zahvalio na pruženoj prilici. Nastavnici su izrazili zadovoljstvo projektnim aktivnostima i angažmanom budućih medicinskih sestara i tehničara u ovom vrijednom projektu.

Skip to content