Na sjednici Nastavničkog vijeća održanoj 06.10.2022. godine, voditeljica projekta Valerija Žapčić je održala prezentaciju o provedenim aktivnostima za Erasmus+ projekt „Budi sretan, budi zdrav“. Nastavnici su informirani o hodogramu budućih aktivnosti koje će se provoditi u školi do odlaska na mobilnost. Projektni tim, uz potporu svih nastavnika, priprema dokumentaciju, prikuplja potvrde, organizira pripremne radionice, održava organizacijske sastanke i svakodnevno kroz čitav dan komunicira s učenicima u vezi odlaska na mobilnost. Prof. Nikolina Švinger Tatalović je održala kulturološke pripreme. Upoznala je učenike s geografskim i povijesnim značajkama Slovenije i  Škofje Loke  te kroz odabrane video isječke prikazala zanimljivosti koje ih očekuju. Prof. Tamara Preglej je održala jezične pripreme uz inicijalni test procjene znanja i upute o korištenju platforme EU Academy za potporu jezičnim pripremama. Učenici koji sudjeluju u projektu odgovorno, bez izostanaka prisustvuju pripremama, pokazuju visoku motiviranost, entuzijazam što je jasan pokazatelj da su Erasmus projekti neophodni za dostizanje najvažnijeg cilja- obrazovati stručnjake koji znaju i vole svoj posao. Prezentaciju možete pogledati ovdje: Erasmus+ MŠK

Skip to content