U tijeku je Poziv za prijavu multimedijalnih radova s temom održivog razvoja iz perspektive mladih. Radovi će biti predstavljeni u studenom u Ogulinu na 1. Multimedijalnom festivalu održivosti koji se provodi u sklopu projekta Održivost zajednice u očima mladih koji Udruga Trećeprostor iz Zagreba provodi u partnerstvu s Pučkim otvorenim učilištem Ogulin, uz sufinanciranje Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade. U sklopu natječaja posebna je kategorija namijenjena učenicima srednjih škola koji mogu samostalno ili u suradnji s predmetnim nastavnicima ili razrednicima snimiti kratki video, zvučni zapis ili se predstaviti digitalnom fotografijom koja odražava ciljeve održivog razvoja iz perspektive mladih. U sklopu projekt izradili smo Digitalni priručnik za mlade o praktičnoj primjeni multimedijalnih umjetničkih alata za veću održivost zajednice koji Vam dostavljamo u prilogu, a koji može poslužiti učenicima i nastavnicima pri kreiranju radova. Ovim putem pozivamo učenike Vaše škole da do 30. listopada prijave svoj multimedijalni rad u natjecateljski program Multimedijalnog festivala održivosti u Ogulinu i da zajedno sa svojim mentorima sudjeluju u studenom (datum ćemo naknadno objaviti) na festivalu u Ogulinu kada ćemo prikazati sve radove pristigle na natječaj i proglasiti pobjednike. Najbolje filmove očekuju vrijedne nagrade!

Digitalni priručnik_Udruga Trećeprostor (1)

Digitalni priručnik_Udruga Trećeprostor

Poziv na prijavu radova za Multimedijalni festival održivosti

Skip to content