U petak, 21. listopada 2016. učenici prvih razreda posjetili su u pratnji nastavnica Arheološki muzej u Zagrebu i Muzej iluzija. Posjet Arheološkom muzeju planiran je u okviru terenske nastave latinskog jezika i povijesti.

 

„Ovo nam je bio prvi izlet u srednjoj školi i u novom razredu. Svi smo bili pomalo uzbuđeni zbog arheološkog muzeja u kojem smo vidjeli sačuvane predmete iz prapovijesti. Oko 13 h bili smo u muzeju iluzija u kojem smo se lijepo zabavili! Svima je bilo lijepo na prvom izletu u novom razredu.“

Tomislav Braun 1.c

„Kao prvim razredima Medicinske škole Karlovac ovo nam je bio prvi izlet. Svi smo bili uzbuđeni jer se još nismo bili previše opustili i izlet je bio savršena prilika da se bolje upoznamo. Tako je i bilo. Ne samo da se cijeli razred zbližio, već su se svi razredi zbližili međusobno. Taj prvi izlet je ostavio vrlo dobar dojam na prve razrede.“

Lukrecija Petrić, 1.b

 

Skip to content