Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisuje Javni poziv polaznicima prvih razreda srednjih škola pripadnicima romske nacionalne manjine za stipendiju Ministarstva znanosti i obrazovanja za školsku godinu 2017./2018. Rok za podnošenje zahtjeva za dodjelu novčane potpore – stipendije je 1. prosinca 2017. godine. Zahtjevi se podnose na propisanome Obrascu zahtjeva za dodjelu novčane potpore – stipendije redovitim učenicima srednjih škola koji prvi put polaze prvi razred u školskoj godini 2017./2018. Iznimno, pravo prijave ima i učenik: hrvatski državljanin pripadnik romske nacionalne manjine s prebivalištem u Republici Hrvatskoj, upisan u viši razred srednje škole, a ranije nije ostvario pravo na stipendiju. Originalni tekst javnog poziva te obrasci zahtjeva potrebni za prijavu nalaze se ovdje.

Priloženi dokumenti:

4442789-javni_poziv6167320

obrazac_zahtjeva_za_dodjelu_novcane_potpore_ucenicima_romima_-_prvi_razr._2017-2018

obrazac_zahtjeva_za_dodjelu_novcane_potpore_ucenicima_romima_-_visi_razr._2017-2018

Skip to content