Učenici karlovačke Medicinske škole pozivaju sve sugrađane da im se pridruže u subotu 19. prosinca na Promenadi, Tržnici i ispred Supernova centra, od 10:30 sati. Uz moto “Osmijeh donosi osmijeh”, prolaznicima će dijeliti balone sa prigodnim afirmativnim i pozitivnim porukama. Tom prigodom, buduće medicinske sestre i tehničari opće zdravstvene njege, ukazivat će na problematiku užurbanog načina života, zbog čega svi nerijetko zaboravljamo na ono najvažnije – sreću! Ovim projektom nastojat će izmamiti osmijeh na lica našim sugrađanima kako bi bar na trenutak odvratili pozornost od svakodnevnih briga i problema te pridati pažnju nečemu puno važnijem – radosti i ljubavi.

Projekt je inicirala učenica Medicinske škole Karlovac, Mateja Polović, suorganizator je i Centar za destigmatizaciju i prevenciju duševnih smetnji te se održava pod sponzorstvom Gradske toplane d.o.o.

Skip to content