Ovim putem obavještavamo Vas da Hrvatski zavod za javno zdravstvo, u suradnji s Ministarstvom zdravlja Republike Hrvatske, Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje, Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske te Agencijom za odgoj i obrazovanje organizira nagradni natječaj „Cijepljenjem protiv raka – Cijepljenjem protiv HPV-a“. Ovaj nagradni natječaj provodi se kako bi se podigla svijest učenika o infekciji humanim papilomavirusom (HPV) i besplatnom cijepljenju protiv HPV-a. Predmet natječaja je izrada informativne, originalne i edukativne infografike za provedbu kampanje „Cijepljenjem protiv raka – Cijepljenjem protiv HPV-a”. Najbolji rad bit će nagrađen. Detaljnije informacije o uvjetima sudjelovanja i trajanju nagradnoga natječaja možete pronaći na mrežnim stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, odnosno na sljedećoj poveznici.

Skip to content