Grad Karlovac je 17. listopada 2022. raspisao Natječaj za dodjelu stipendija redovitim učenicima srednjih škola i redovitim studentima s područja grada Karlovca za školsku/akademsku godinu 2022./2023.godinu.

Prijave traju do 2. studenog 2022., a podnose se ISKLJUČIVO putem elektroničkog sustava za podnošenje prijava -SOM natječaji, dostupnom na web stranici Grada Karlovca na sljedećoj poveznici:

https://www.karlovac.hr/novosti/natjecaj-za-dodjelu-stipendija-redovitim-ucenicima-srednjih-skola-i-redovitim-studentima-s-podrucja-grada-karlovca-za-skolsku-akademsku-godinu-2022-2023-godinu/23227

Pitanja vezana za sam natječaj i dokumentaciju mogu se postaviti Upravnom odjelu za društvene djelatnosti, isključivo elektronskim putem, slanjem upita na adresu elektroničke pošte: stipendije@karlovac.hr.

Skip to content