Dragi učenici i roditelji, obavještavamo vas da nastava na daljinu u Medicinskoj školi Karlovac počinje s današnjim danom (16.3.2020. ) i to prema uobičajenom rasporedu teorijske nastave. Vježbe se do daljnjega neće održavati.  Učenici trebaju izvršavati aktivnosti u virtualnim učionicama, ali ne u realnom vremenu (sinkrono), nego tijekom dana. Dakle, bilo kada u tijeku dana je prihvatljivo da učenici odrade svoje obaveze. Upute o radu bit će objavljene danas poslijepodne na CARNET-ovoj platformi Yammer. Na istoj platformi učenici se logiraju sa svojim AAI identitetom i priključuju se svom razredu ( MSKLC 1.A ili MSKLC 5.B…). U svim razredima razrednici će redovno ostavljati obavijesti za učenike, a predmetni nastavnici materijale za nastavu. Ukoliko postoji problem sa logiranjem na platformu učenici se moraju javiti svojim razrednicima. Podsjećamo učenike da se primjereno ponašaju u virtualnom okruženju, što znači da vrijede slična pravila primjerenog ponašanja i ophođenja kao i u učionici. Želimo Vam puno sreće i uspjeha u ovoj novonastaloj situaciji te prije svega zdravlja!

Skip to content