Povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti učenici Medicinske škole Karlovac u suradnji s Odjelom za psihijatriju Opće bolnice Karlovac, Centrom za destigmatizaciju i prevenciju duševnih smetnji te Županijskim povjerenstvom za suzbijanje zlouporabe opojnih droga Karlovačke županije organiziraju javno-zdravstvenu preventivnu akciju „Alkohol nije rješenje“ koja će se održati 26.11. 2016. god. (subota) na karlovačkom Korzu i Promenadi od 10 do 13 sati. Koordinatori akcije su Igor Salopek, dr. med. i Mateja Polović, učenica.

Povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti Odjel za psihijatriju Opće bolnice Karlovac pod pokroviteljstvom Savjeta za zdravlje Karlovačke županije i Županijskog povjerenstva za suzbijanje zlouporabe opojnih droga organiziraju edukaciju za liječnike primarne zdravstvene zaštite i sve ostale zainteresirane djelatnike u zdravstvu „Zajedno u liječenju alkoholizma“ koja će se održati 15. 11. 2016. god. (utorak) u Stručnoj biblioteci Opće bolnice Karlovac (Ulaz 1; I. kat) s početkom u 19,00 sati.

Priloženi dokumenti:

AKCIJA_KORZO_2016

ALKOHOLIZAM_OBAVIJEST

LETAK_ALKOHOLIZAM_ZA_WEB

Skip to content