Na poveznici https://potvrde.skole.hr/login prijavljujete se sa svojim AAI identitetom (učenici podaci kojima ulazite u e-Dnevnik) ili svojim pristupnim podacima u sustavu e-Građani (roditelji preko Fine, bankovnih tokena, razine barem 3). U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde. Potvrde koje su izdane putem ove aplikacije zamjenjuju u potpunosti potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima te više nije potrebno dolaziti osobno po potvrdu u tajništvo škole. Potvrde je, moguće spremiti na računalo, slati ili ispisivati, ovisno o potrebama. Sustav za izdavanje potvrda podatke o učenicima preuzima iz baze podataka eMatica. U slučaju da primijetite neki pogrešan podatak (ime/prezime/datum rođenja/0IB/adresa prebivališta-boravišta) na kreiranoj potvrdi, potrebno je obratiti se u tajništvo škole.

Skip to content