Poštovani,

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da sudjelujete u SFerinom literarnom i likovnom natječaju za djecu i mlade.  Molimo Vas da svojim učenicima i nastavnicima i profesorima književnosti i umjetnosti prenesete naš poziv na suradnju, kao i ovogodišnje zadane teme. Detalje natječaja ćete pronaći u .rtf dokumentu prilogu ovog e-maila.

Na SFerin literarni i likovni natječaj za djecu i mlade svake godine stigne preko 1500 radova iz cijele Hrvatske i bilo bi nam iznimno drago da i Vaša škola sudjeluje u ovom djeci vrlo dragom natječaju. Nagradni fond osiguravaju Algoritam, Zagrebačka naklada, Egmont, Carta Magica, Discovery film & video i drugi sponzori.

Društvo SFera već više od petnaest godina organizira ovaj natječaj. Detalje o samom društvu, kao i o natječaju, možete pronaći na internetu http://www.sfera.hr

S poštovanjem,

Ivana Delač
Predsjednica žirija za SFERICE

 

Priloženi dokumenti:
Skip to content